Bayram sonrası yapılan sokak röportajlarından birinde Sokak Kedisi isimli Youtube kanalına konuşan bir vatandaş, “Bayramda ne yaptınız?” sorusuna verdiği cevapla izleyenleri duygulandırdı. O vatandaş şunları söyledi: “Benim eşim rahatsız, ALS hastası. Ben evde kendisine bakıyorum. Bayram da eşime bakarak geçti. Sağlık sıhhat içinde olanları bilmiyorum ama… 49 yıllık evliyim, eşim birtanemdir. Bütün zamanımı ona verdim. Eşim Perihan’a çok çok selamlar… Hayatım ben seninle sonuna kadar varım, hiç merak etme. Sen üzülme hayatım, ben hep yanındayım. Gecemi gündüzüme… Bak ona gittim şey aldım. Ne yapalım, kısmet böyleymiş. Eş çok farklı bir şeydir. 49 senesini eşine vermişse benim de ona bakmam lazım. Gece gündüz, 24 saat yanındayım, onunla birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Eşimi çok seviyorum. Sonsuz sevgiler canım…”
Related Posts
Barışmak için buluştular: 4 kişi yaralandı
Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde barışmaları için buluşturulan husumetli aileler arasında silahlı çatışma çıktı. Olayda biri ağır 4 kişi yaralandı.
Sağlık Hak Sen Erzurum İl Temsilcisi İlim Gödekmerdan, Sağlık Hak Sen Sendikası Genel Başkan Yardımcılığına Getirildi
Sağlık Hak Sen Erzurum İl temsilcisi ve Hak Sen Konfederasyonu İl ve Bölge Başkanı İlim Gödekmerdan, Sağlık Hak Sen Sendikası genel başkan yardımcılığına atanmıştır. Gödekmerdan’ın bu göreve getirilmesi, Ankara genel merkez yönetiminde görev almasının ardından Erzurum’da memnuniyetle karşılanmıştır. Gödekmerdan, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının hakları için mücadele edeceklerini ve birlikte ilerleyeceklerini belirtmiştir.
TFF seçiminde flaş tablo. Hangi kulübün hangi adaya oy verdiği ortaya çıktı
TFF Olağan Mali Genel Kurul ve Başkanlık Seçimi geçtiğimiz Perşembe günü Ankara’da gerçekleştirildi. Yapılan seçim sonucunda 134 delegenin oyunu alan İbrahim Hacıosmanoğlu 129 oy alan Mehmet Büyükekşi’yi 5 oy farkla geçerek TFF’nin yeni başkanı oldu …