OnePlus Nord CE 4 Lite 5G listede karışıklık yarattı

OnePlus, popüler Nord CE 3 Lite 5G modelinin halefi olacak yeni akıllı telefonu Nord CE 4 Lite 5G üzerinde çalışıyor. Cihaz, BIS ve TDRA sertifikasyonlarında, ayrıca Bluetooth SIG veritabanında görüldükten sonra, şimdi de Tayland’ın NBTC sertifikasyon veritabanında yer aldı.

NBTC sertifikasyonu, OnePlus CPH2621 model numarasının yakında çıkacak olan OnePlus Nord CE 4 Lite 5G olduğunu doğruluyor. Cihazın Hindistan varyantının CPH2619 model numarasıyla gelmesi bekleniyor. Sertifikasyon, model numarası dışında başka bir detay sunmuyor, ancak daha önce Geekbench, Eurofins ve Camera FV 5 veritabanlarında ortaya çıkan bilgiler bazı önemli özellikleri açığa çıkardı.

Geekbench listesine göre, bu cihaz Snapdragon 7+ Gen 3 işlemciye sahip olacak. Bu durum kafa karıştırıcı çünkü marka Hindistan’da zaten Snapdragon 7 Gen 3 işlemcili Nord CE 4 modelini piyasaya sürmüştü. Giriş seviyesi bir cihazda daha güçlü bir çip kullanılması mantıksız görünüyor.

Önceki söylentiler, cihazın Snapdragon 6 Gen 1 işlemci ile gelebileceğini öne sürüyordu. İşlemcinin yanı sıra, telefonun 6.67 inç AMOLED ekran, FHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunması bekleniyor. Ayrıca, 33W hızlı şarj desteğiyle birlikte 5.500mAh büyük bir bataryaya sahip olması muhtemel. Model numarası durumu hakkında daha fazla netlik kazandıkça sizi bilgilendireceğiz, o zamana kadar bizi takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir